Je to tady

20. listopadu 2010 v 20:26 | marli
Tak, a je to konečně tady. Po dlouhém přemlouvání od mých kolegů spolukréťanů, i já, jakožto třetí z naší české skupinky na Kréťe, se připojuju k psaní tohoto blogu. Kdyby se někdo ptal, co mě k tomu konečně vedlo a co mě přimělo překonat mojí přirozenou lenost, čtěte následují řádky. Moje dnešní krátké pojednání by se nechalo nazvat "Kterej kreténskej kokot prodal MarTovi tu jeho zasranou mapu". To sme vám takhle dneska vyrazili na vejlet do Terissou nebo jak se ta díra v horách jmenuje na kolech, bylo krásný počásko, sluníčko hřálo.
První blbej nápad dnešního dne byl "nebudu platit jako Martin a náš západní kamarád za kolo v půjčovně, půjčím si Tomášovo". Tomášovo kolo je strašně fajn vynález, akorát že nebrzdí, přehazovat se musí ručně(to znamená že na každý přeřazení v kopci se musí slízt, vomatlat si pracky vod zasranýho sajrajtu co Kostas na to kolo namatlal než ho Tomášovi prodal- BTW nevím co mu Tomáš udělal, páč víc se mu už asi ani pomsít nemoh- a zase nalézt), a co je nejlepší, ta debilní řecká sedlovka je dlouhá asi tak na průměrnýho vocase z Řecka a ne na normálního českýho kluka. Takže jsem si vejlet krásně užíval šnečím tempem, vysvobozením bylo dojetí do Terissou(cesta z Chanie 14 km jenom do kopce) a oběd z ovečky(o tom že jsem předtím za Felixovi pomoci zkurvil německej kanón z druhý světový války v muzeu, mlčím).
Pak jsem se logicky rozhodnul že na tomhle kole už nechci ani metr ujet směrem vzhůru a říkal těm dvoum volům, že na ně kašlu a jedu domů stejnou cestou. MarT ovšem samozřejmě má tu jeho zkurvenou mapu, kterou asi kreslil nějakej sjetej Řek po dvou flaškách ouza a flašce rakije, protože stojí za pěkný hovno, a vynaleznul tam jinou cestu, samozřejmě lepší, která podle jeho slov po prostudování mapy je celou dobu z kopce... ANI HOVNO!!!...to bylo nejdelších cca 15 km v mým životě, co jsem si jako kokot svým řeckým stylem vyjel nahoru, jsem zase sjel dolů a tak pořád dokola.... Většinu cesty jsem těm dvoum kokotům viděl jenom záda, když se zastavili a čuměli do tý bomba mapy. 

No prostě abych to shrnul, takhle nasranej jsem z kola dlouho nebyl. Mapu jsem zabavil a od Martina si příšte nechám poradit tak maximálně cestu do města do hospody, protože tu má zmáknutou... 

Tak se tu mějte. Možná se zase ozvu, jenom co zase vyrazíme na nějakej vejlet, zážitků bejvá dost. Dneska jsem se nechtěl vyndat, ale po tomhle zážitku mě od zejtřejší opice nic nezachrání... Vidím to mezi levelem 3 a 4 na Stupnici vyndanosti. HOWHG :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama