Na Krétě nejsou odpory

19. listopadu 2010 v 20:03 | HeavyMetalFan
Takže opět po dlouhé době se hlásím od kreténů. Byl sem nemocen, takže sem nemoh napsat dřív - měl sem velice těžkou nemoc a ta se nazývá Erasmus - ptáte se co má výměnný program pro studenty VŠ společného s mým zdravím?... Jenmálo lidí ví, že Erasmus není výměnný pobyt, ale je za tím skryto něco víc. A není to jen nějaká nevýznamná věc. Jedná se o věc, která zasahuje do všech sfér. A na rovinu řečeno jedná se o zcela šokující věc. Když sem tuto věc zjistil, tak sem spadnul ze židle, na které předtím seděl Martin, takže si zcela nejsem jist, zda to bylo tou novinou či Martinovo oblibou DESTROY every FUCKING chair. Ale zpět k tématu. 
Jak jsem nastínil Erasmus není o studiu, už vůbec ne o návštěvě cizí země a už vůbec o nabytí znalosti cizího. Je zatím něco úplně jiného a můžu předeslat, že se to týká i nejvyšších sfér...  Prostěa jednoduše je to podvod. Dalo by se říci, že to je multiUltraExtraTetraKorporační podvod. Několik firem po celém světě se dohodlo na spolupráci a vytvořili program Erasmus, který se tváří jako státní(EU) projekt, ale je zatím něco jiného.
Nemoc Erasmus se projevuje z počátku nenápadně, ale má drastické následky (hlavně na finanční konto). Z počátku se cítí člověk líp než normálně ale to je pouze placebo efekt a pak příde drastický dopad, který se většině lidí nepodaří ustát a propadnou se ještě níže a již nejsou schopni na tuto nastalou situaci zareagovat a tudíž nejsou ani schopni varovat ostatní lidi a rozšířit tuto zprávu do světa. Naštěstí jsem tu já se svou všeschopností a tudíž nejsem žádný béčko a jsem schopen odolat všemu (po pravdě témeř všemu - mam jisté problémy odolat racomelu s rumem isnside:-D). Ale nebyl to jednoduchý boj, který sem musel postoupit a ještě stále nemám vyhráno, jelikož se začala rýsovat jistá pro mě nemilá skutečnost, ale já doufam, že dokážu odolat a budu moct bejt na sebe hrdej.
Z počátku se člověk cítí jako po božkovu (= jako v ráji), jenže to je jen začátek - člověk se pomalu a jistě stává závislým na této droze aniž by si to uvědomil a než se naděje už bez toho nejde žít. Jistou chvíli sem se tak cítil i já, ale naštěstí sem rozpoznal situaci a včas sem zareagoval. Sice nenam vše za sebou, ale již hrdě můžu říct, že sem překonal první krok.
Ptáte se o co se tedy jedná? Hned Vám to povím -  DNES BUDU DOMA A NEPUDU NIKAM NA ŽÁDNOU ERASMUS PÁRTY
Ahhhhhh dokázal sem to.. I když jedno malý bych možná moh dát - ne budu doma....
Mezi další info patří to, že na celý Krétě není jedinej odpor tak sem si na předmět Elektrický měření musel přinést plot (ano plot) a vyrobit si z něj Faradayovu klec a přitom poslouchat pana Expppeeeerrrriiimmmmeeennnttt  a pak sem si musel vyrobit ssseeeennnnsssssooooorrrrrr a pak mu ji asi fláknu........ Ale přece jenom nemá cenu se rozčilovat... No a teď z toho musim jít na pivo... Ne budu silnej......
Toť vše pro dnešek a zbytek zítra jelikož du na jedno.. Tak zdary...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama