Jdeme s dobou

5. dubna 2012 v 10:02 | HeavyMetalFan
Jak jistě všichni víte, tak svět se mění a my jelikož a protože jsme moderní blog, tak ten proud budem následovat. Pokud ste někdo koukal na Události na jedničce, tak ste poznali, že se trochu změnily z decentních večerních zpráv na hurá jupí super dej tam hezkou holku a může mlejt kraviny hlavně, když se za tebou bude hejbat nějakáa grafika, tak to asi nikdo nepostřehne. A poté taky změn zpráv v průběhu dne, kdy vám řeknou "Našli sme kreditku a její pin je 123, ale to poslední číslo Vám řeknem až večer, tak se dívejte". Já chápu, že si chtěj zvednout sledovanost, když takhle nalákaj diváky, ale musí počítat, že někteří z nás maj povinnosti - např práci (nedojbože abych to byl eště já). Ale jelikoz je to dneska moderní, tak my pudem s davem a proto tady uděláme výtah, co bude ve večerním blogu (večerní nemusí znamenat, že to bude dneska večer - necháme tomu větší rozptyl a vemem to siga siga.

Takže první zpráva bude: Vypodmínkovaná podmínečná podmínka pro podmíněný spor o podmíněnou podmínku (v nadpisu je fintovně skryto, co sem tím chtěl říct)

Druhá zpráva bude z naší stálý rubriky: Vlasta nemá vlasy: průběžný výzkum dokázal, že Vlasta stále nemá vlasy

Třetí zpráva: V Praze se začíná přiostřovat

Čtvrtá zpráva: MarT plánuje nákup vypínače, kterej už nejde zapnout

Pátá zpráva: V Praze neví, co jejich manžel dělá v práci

A pak ještě jedno překvápko, ale to Vám dopředu neprozradim (protože ho ještě sám nevim)

Zdary
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vlastos vlastos | 17. dubna 2012 v 9:15 | Reagovat

nejak tu na to koukam, a rikam si ze to z tebe leze jak z chlupatý deky :)to jdeš vyloženě s dobou, měsíce a měsíce steré zprávy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama