Březen 2013

Den píča

8. března 2013 v 21:11 | MarT
Ne, neska nebudu psát vo prdelní návštěvě u švédských makovic, protože sem přece dávno doma a žeru lahváče ve svým křesle, který nemam, protože mi kdosi nedal supr nabídku, abych si tu ještě chvíli pobyl. Takže mi nevadí, že sem se kvůli tomu samýmu subjektu přestěhoval do hotelu jen vo 5km dál z města, kde je to samej buzerant, ačkoliv ani nemaj akvárka. Nesere mě sni trochu, že sem celej nádhernej tejden neviděl slunce vodjinud než ze zkurvený práce. Ještě že jsem od narození úplně vyrovnanej člověk. Nemrdá mi teda ani že se mi houpe stůl když si dovolim ťukat do klávesnice, protože ho nevyráběl nějakej místní teplomet co přes den lepí dveře v Ikee. Ještě že mě předtím aspoň potěšila nefunkční karta na odemykání dveří vod pokoje, protože ty dyliny přece nebudou mít hotel na klíče, to je málo buzerantský. Aspoň že to nebylo tim, že ta kunda na vrátnici, co navíc ani nebyla blonďatá, strčila tu kartu do nějaký díry, co ani nebyla její, aby z tý karty asi vymazala jejich pojebanej zázračnej kód. A asi protože je tu všechno skoro zadarmo, tak mi ještě předtím vyjebanej bankomat s displejem ze švédský pračky odmítl dát prachy.
Aspoň že můžu jít v sobotu do práce, vydělam si totiž kotel prachů za všechny ty pojebaný přesčasy, který mi onen zmiňovanej pološvédskej subjekt do poslední hodinky proplatí. Možná si pak koupim i zachcanej chleba v akci za 8 pětek, kterym rozmlátim tendle komp, jestli mi s diskem plnym sraček Billa Gatese vyhodí ještě jednu posranou hlášku. Pak už se totiž nestane, že mi při připojování k netu zamrzne tenhle skvělej prohlížeč (kterej onen zmiňovanej subjekt nařídí všem svejm vylízaným zaměstnancum používat), kterej vymyslel nesvéprávnej jantar co píchá toho výše uvedenýho debila. Doufam že až tohodle noutbuka nakopnu tak doletí až do toho posranýho centra, kde si každej druhej přičmoudlej poživatel hašiše hraje na majitele indický hospody, takže to tam vypadá jako u táž-mahálu.
Jenže všechno zlý je i k něčemu dobrý. Správně, happyend je třeba. Neska sem aspoň pochopil, proč je těch severskejch…
Intermezzo
Ty vylízaná hlavo, která se zasadila o automatický vopravy nadávek a nesprávně napsaných slov v tomhle zázračnym editoru, jestli se okamžitě nezavěsíš ke stropu za svojí nažehlenou homosexuální kravatu z H&M, tak si tě najdu a natluču ti do prdele násadu vod krumpáče naruby!
Zmrde!
Pokračování happyendu.
Alespoň sem tedy pochopil, proč je těch severskejch jantarů na tom jejich zkurveně velkym poloostrově tak málo. Když má totiž průměrnej švédskej vocas, co náhodou není buzerant, den píča, de si aspoň koupit lahváče, žejo. Jenže v krámu si nekoupí ani to posraný pivo, nanejvejš tak 3,5% zředěnou chcanku vod hajnekena. Takže se de vožrat do knajpy, co jinýho taky. Dá si 3 malý na uklidnění, usadí se pohodlně do křesla z Ikei včemž procitá…
Nám se v tomto kroku nabízí rozřešení. Jantar už na výběr pouze 3 možnosti:
1) zaplatit účet a zastřelit se, pětikilo mu stačit nebude
2) utéct bez placení a zamknout se do kufru svýho Volva, kde chcípne zimou
3) emigrovat do Indie a vyměnit svojí občanku za kilo hašiše

Inu, nemají to kluci švédští úplně jednoduché...Ale nakonec, co by člověk čekal od země, kde RUM znamená místnost...